Насос для саду BP 2 Garden Karcher
Під час вибору садового насоса початкового рівня рекомендуємо звернути увагу на продукцію визнаного виробника побутової техніки — модель Karcher BP 2 Garden, ідеально підійде для забезпечення поливу та водопостачання дачі або невеликого заміського будиночка. Насос Karcher BP 2 Garden має компактні розміри, міцний корпус і обладнаний зручною ручкою для безперешкодного транспортування до місця встановлення. Насос Karcher BP 2 Garden не вимагає особливого технічного обслуговування, користувач зможе здійснити самостійне встановлення та під'єднання насоса. Забезпечується висока продуктивність до 3000 л/год, створюваний тиск 3,5 бара дає змогу гарантувати висоту підіймання води до 35 м, за доступної висоти всмоктування 8 м. Насос Karcher BP має гарну зносостійкість, має чималий ресурс для тривалої повноцінної експлуатації. Ще однією перевагою насоса Karcher BP 2 Garden є доступна ціна — у разі використання цієї моделі всі витрати на придбання досить швидко окупяться. Стандартні розміри роз'ємів і патрубків дають змогу встановлювати широкий асортимент сполучних насадок, фітингів та інших сумісних пристроїв для монтажу системи підведення води.
Переваги Karcher BP 2 Garden:
- Ергономічна ручка для перенесення
- Оптимізований з'єднувальний патрубок (для швидкого під'єднання шланга та захисту від пошкодження різі)
Доставка Києвом, Україною зручним для Вас перевезенням.
Сервісна підтримка та консультація.
Купити садовий насос BP 2 Garden Karcher можна зробити замовлення на нашому сайті.
Інтернет-магазин TAMAKOR.COM.UA рекомендує Вам ознайомитися з усіма нашими товарами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Karcher |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| З'єднувальна різьба | G1 |
| Довжина кабелю | H07RN-F/1,5 |
- Ціна: Ціну уточнюйте





