Насос дренажний для відкачування брудної води SP 5 DIRT Karcher
Максимальна продуктивність у 9500 л/год робить дренажний насос SP 5 Dirt ідеальною моделлю середнього класу для швидкого осушення садових ставків і льохів. Здатний збирати брудну воду з частинками бруду розміром до 20 мм. Для збирання бруднішої води можна придбати попередній фільтр, який захистити крильчатку насоса. Надійне ущільнювальне кільце продовжує термін експлуатації насоса. Поплавцевий вимикач регулюється за висотою й автоматично вмикає/вимкне насос у разі зміни рівня води. Обладнаний системою швидкого під'єднання шланга Quick Connect.
Доставка Києвом, Україною зручним для Вас перевезенням.
Сервісна підтримка та консультація.
Купити дренажний насос SP 5 DIRT Karcher можна зробити замовлення на нашому сайті.
Інтернет-магазин TAMAKOR.COM.UA рекомендує Вам ознайомитися з усіма нашими товарами.
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Основні атрибути | |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид насоса | Дренажний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Karcher |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Пропускна здатність | 9.5 куб.м/год |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Вага | 4.65 кг |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Якість води | Брудна |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| З'єднувальна різьба | G1 |
| Довжина кабелю | H05RN-F / 10 |
- Ціна: Ціну уточнюйте






