Насосна станція з гідробаком BP 3 HOME Karcher
Насосна станція з гідробаком BP3 Home має високу якість Керхер і надійно забезпечує будинок водопровідною водою. Насос вмикається і вимикається автоматично, коли необхідне подавання води. Апарат обладнаний зворотним клапаном, вбудованим індикатором тиску, компенсаторним контейнером (19 л) і захистом від перегрівання. Ергономічна ручка дає змогу легко переносити насос. Двигун і фланці з неіржавкої сталі забезпечують насосу довгий термін експлуатації.
Доставка Києвом, Україною зручним для Вас перевезенням.
Сервісна підтримка та консультація.
Купити автоматичну насосну станцію BP 3 HOME можна зробити замовлення на нашому сайті.
Інтернет-магазин TAMAKOR.COM.UA рекомендує Вам ознайомитися з усіма нашими товарами.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Основні атрибути | |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Karcher |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Якість води | Чистий |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 11.3 кг |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 36 м |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| З'єднувальна різьба | G1 |
| Довжина кабелю | H07RN-F/1,85 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





